Konsultasjonsteam i region vest

Tverretatleg samarbeid er viktig og naudsynt i arbeidet med saker der det er mistanke om at barn kan vere utsett for vald, vitne til vald, seksuelle overgrep eller kjønnslemlesting. RVTS Vest har vore med å starte opp fleire konsultasjonsteam på vestlandet. Under finn du kontaktinformasjon til koordinatorane av dei ulike konsultasjonsteama. 

Vestland (Hordaland)

TeamKoordinatore-posttelefon
AlverAnne – Lise AlbertsenAnne-lise.albertsen@alver.kommune.no484 97 287 56 37 55 30
Arna og Åsane  Cathrine Misje Lisa Marie L. JohnsenCathrine.Misje@bergen.kommune.no LisaMarie.Langstein@bergen.kommune.no408 04 786 94501621
AskøyCathrine Steinseth Kaland Lise DeinbollCathrine.Steinseth.Kaland@askoy.kommune.no Lise.Deinboll@askoy.kommune.no409 09 984 409 03 798
Bergenhus og ÅrstadMarte Stemshaug Rebekka M. Pedersenmartegjostein.stemshaug@bergen.kommune.no Rebekka.MaroyPedersen@bergen.kommune.no 
BjørnafjordenAnne Hegglandanhl@bjornafjorden.kommune.no984 99 710 56 57 51 22
Fana og YtrebygdaMarianne Kjelby Gro Kristina BrattakerMarianne.Kjelby@bergen.kommune.no. gro.kristina.brattaker@bergen.kommune.no 
Fyllingsdalen og LaksevågAnn Christin Lauman Pettersen Camilla LotheAnn.laumannpettersen@bergen.kommune.no Camilla.Lothe@bergen.kommune.no55 56 54 23 408 19 943
Kvam HeradMari Arnesen Rakekonsultasjonsteamet@kvam.kommune.no marare@kvam.kommune.no468 93 723
Kvinnherad/ UllensvangKurt DahlKurt.helge.dahl@kvinnherad.kommune.no konsultasjonsteamet@kvinnherad.kommune.no905 23 059
OsterøyJenny A. K. Burkeland  konsultasjonsteam@osteroy.kommune.no408 06 923
RVTS  Linda R Kvalsvik Cathrine Eidelinda.renate.kvalvik@helse-bergen.no cathrine.eide@helse-bergen.no986 88 394 975 19 573
Vaksdal  Jannicke Sandvikjannicke.sandvik@vaksdal.kommune.no95987574
ØygardenHilde Martinussen Lønøy  HildeMartinussen.Lonoy@oygarden.kommune.no992 16 092
Statens Barnehus, Bergen – SSAHeidi LosnedalHeidi.losnedal63@gmail.com heidi.losnedal@politiet.no412 16 213

Rogaland

Konsultasjonsteamet mot vold og seksuelle overgrep i StavangerMerethe Kleppa            merethe.kleppa@stavanger.kommune.no51 912564/98907689
Konsultasjonsteamet i Time kommuneVeronika Helen SalteVeronika.Helen.Salte @time.kommune.no 99367703
KUTT -Konsultasjonsteamet i Dalane- Eigersund, Sokndal, Lund og BjerkreimKjersti Bergen kbe@sokndal.kommune.no 917 20 574
Konsultasjonsteamet i Klepp kommuneTone Lerbrekk tone.lerbrekk@klepp.kommune.no 51 42 99 21
Konsultasjonsteamet i Sola kommuneMerethe Aase merete.aase@sola.kommune.no 51 65 33 73 / 975 00 970
Konsultasjonsteamet for Sandnes og Gjesdal Gro Gilje konsultasjon-overgrep@sandnes.kommune.no
gro.gilje@sandnes.kommune.no
51 33 63 00 / 416 081 15
Konsultasjonsteamet for Randaberg og KvitsøyHilde Karin Hebnes hkh@randaberg.kommune.no 941 55 175
Konsultasjonsteamet for Strand og Hjelmeland Brit Barkabrit.barka@strand.kommune.no 5174 21 92